https://etc-ks.com/magazina.php https://etc-ks.com/magazina.php https://etc-ks.com/magazina.php
Këto janë tri veprat penale për të cilat Italia po e kërkon ekstradimin e kryeshefit të KRU ‘Gjakova’, i arrestuar me urdhërarrest ndërkombëtar
“Kush po mi shkrun statusat, kush?”, Frashër Kransiqi i PSD tallet me deputeten Matoshi
Konjufca i drejtohet sërish komisionit të Venecias për Byronë
Kurti takohet me diasporën në Irlandë, flet për “kthimin e trurit në atdhe”
Kusari-Lila: Kosovën ende është duke e përcjellur dëmi i idesë së shkëmbimit të territoreve
Publikohen llogaritë e Qeverisë: Në 2022 u shpenzuan 1.4 milionë më shumë se sa u mblodhën
Tentim-vrasje në Podujevë, konfiskohet një granatë dore
Komentuesit e bëjnë horë Adriana Matoshin pasi u zbulua se statuset i shkruan me porosi të Dejona Mihalit
Hovenier: Asociacioni do të shmangte problemet me dinarin në Kosovë
KUJDES! PAMJE TE RENDA/ Publikohen pamjet e vrasjes së dyfishtë në Korçë
Mbi 52 përqind e qytetarëve janë të kënaqur me qasjen e Kurtit në dialog, 37 përqind të pakënaqur (VIDEO)
Ndalohet për 48-orë i dyshuari që sulmoi gazetarin në Pejë
Hovenier: Jemi të pakënaqur me cilësinë e partneritetit tonë me Kurtin
Zbulohen mesazhet e Adriana Matoshit e Dejona Mihalit, kjo e fundit i tregon se si ta sulmojë analistin kosovar
Parashikime dhe sinjale nga partia në pushtet për zgjedhje, Kusari-Lila jep dy afate të mundshme
Podujevë: U mbajt mbledhja e Komitetit për Politikë dhe Financa
Ushtronte dhunë psikike ndaj nënës dhe vëllait të tij, dërgohet në Psikiatri i dyshuari

Showbiz

Sport

Shëndeti

Të tjera

Lajmi i fundit