https://etc-ks.com/magazina.php https://etc-ks.com/magazina.php https://etc-ks.com/magazina.php
Ish-eurodeputetja Pack viziton familjen e heroit Besnik Restelica
Specialja del me vërejtjen e fundit për Nasim Haradinajn, kjo është arsyeja
Izraeli heq vizat për shtetasit kosovarë, marrëveshja nënshkruhet sot
Pamje nga aksidenti në Istog ku humbi jetën një person, shfaqet momenti kur makina humbi kontrollin
Austri – Francë, formacionet zyrtare
Rama për kombëtaren e Shqipërisë: Ata që vijnë nga Kosova nuk janë shqiptarë të neutralizuar, janë shqiptarë
Osmani takon presidenten e PE-së: Në rrugën e Kosovës drejt BE-së, mbështetja e saj e pakursyer
Ky është tifozi nga Skenderaj që arriti të hyjë në fushë dhe t’i përshëndes lojtarët e Kombëtares
Urimi i Myftiut të Kosovës, Naim ef. Tërnava, me rastin e festës së Kurban Bajramit
Albin Kurti shkon në stadium, ministrat e tij “shkrihen” nga lumturia
Zhduket një vajzë në Fushë Kosovë
​Itali-Shqipëri, formacionet e mundshme
Dyshohet se shpërlanë mbi 1 milion euro, policia arreston dy persona – njëri zyrtar i ATK-së
Hykmete Bajrami e LDK-së: 70.6% e nxënësve vijojnë mësimin pa i pasur të gjitha librat – përgjegjësi kryesor është Kurti
Bulliqi: Sallat janë të vogla për tubimet tona
Zhduken dy vëllezër në Ferizaj, nëna e raporton rastin në polici
Rrahmani i VV-së e publikon fjalimin e tij: Fëmijët kanë të drejtë të kenë babë

Showbiz

Sport

Shëndeti

Të tjera

Lajmi i fundit