https://etc-ks.com/magazina.php https://etc-ks.com/magazina.php https://etc-ks.com/magazina.php

Vuçiq ndan foto me Ramën nga samiti: Bisedime me mikun tim për Ballkanin e Hapur

ADVERTISEMENT

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka ndarë foto me kryeministrin Edi Rama nga punimet e samitit BE-Ballkani Perëndimor.

Krahas fotos, Vuçiq ka shkruar se ka biseduar me Ramën për Open Balkan dhe nisma të tjera të përbashkëta mes dy vendeve.

“Po flisja me mikun tim Edi Rama për nismën Open Balkans dhe çështjet tona të përbashkëta”, ka shkruar ai në Instagram.

638f0dc3aaa99Screenshot 4 978x600 1

Poste të ngjashme

Lajmi i fundit